Concursul INTERNATIONAL "Scoala cu Ceas" - Vilcea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Concursul INTERNATIONAL "Scoala cu Ceas" - Vilcea

Mesaj  sely01 la data de Vin 23 Mar 2012, 11:02 am

Azi e....
E suuper greu..
Eu merrggg..
Voi?

_________________




avatar
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 156007

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Concursul INTERNATIONAL "Scoala cu Ceas" - Vilcea

Mesaj  Alexandru2002 la data de Vin 23 Mar 2012, 11:07 am

Nu merg.
Bafta! Sa iei 100 de puncte, daca nu 99!
avatar
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 614304

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Concursul INTERNATIONAL "Scoala cu Ceas" - Vilcea

Mesaj  sely01 la data de Vin 23 Mar 2012, 11:19 am

Maximul e 28

_________________




avatar
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 156007

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Concursul INTERNATIONAL "Scoala cu Ceas" - Vilcea

Mesaj  Alexandru2002 la data de Vin 23 Mar 2012, 11:21 am

Atunci 28 de puncte sa iei!
avatar
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 614304

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Concursul INTERNATIONAL "Scoala cu Ceas" - Vilcea

Mesaj  sely01 la data de Vin 23 Mar 2012, 11:24 am


clasa a IV-a
Nr.crt. Nume şi prenume Cls Unitatea de învăţământ Localitate Judeţ Institutor S 1 S 2 S 3 S 4 "Total
punctaj" "Premii
"
1 Popa Ştefania 4 Şcoala nr. 11 Mihai Eminesu Piteşti Piteşti AG Vicenţia Petrache
2 POPA ŞTEFANIA 4 ŞCOALA NR.11 "M. EMINESCU" PITEŞTI AG PETRACHE VICENŢIA
3 Cîrje Constantin Bogdan 4 Şcoala Nr.3 "Ion Pillat" Piteşti AG Ghiorghe Mariana
4 Ionescu Rareş Andrei 4 Şcoala Nr.3 "Ion Pillat" Piteşti AG Rebedeu Dana
5 Manda Iulia Elena 4 Şcoala Nr.3 "Ion Pillat" Piteşti AG Rebedeu Dana
6 Mercea Răzvan Ionuţ 4 Şcoala Nr.3 "Ion Pillat" Piteşti AG Rebedeu Dana
7 Matei Andrei 4 Şcoala Nr.3 "Ion Pillat" Piteşti AG Rebedeu Dana
8 Toloş Ciprian Ştefan 4 Şcoala Nr.3 "Ion Pillat" Piteşti AG Rebedeu Dana
9 Ionescu Ovidiu Antonio 4 Şcoala Nr.3 "Ion Pillat" Piteşti AG Rebedeu Dana
10 Anca Sonia Patricia 4 Şcoala Nr.3 "Ion Pillat" Piteşti AG Rebedeu Dana
11 Baron Lucian 4 Şcoala Nr.3 "Ion Pillat" Piteşti AG Rebedeu Dana
12 Gealapu Eduard Ştefan 4 Şcoala Nr.3 "Ion Pillat" Piteşti AG Rebedeu Dana
13 Mutuleasa Radu Ştefan 4 Şcoala Nr.3 "Ion Pillat" Piteşti AG Rebedeu Dana
14 Rusu Ioana 4 Şcoala Nr.3 "Ion Pillat" Piteşti AG Rebedeu Dana
15 Burtan Antonia 4 Şcoala Nr.3 "Ion Pillat" Piteşti AG Rebedeu Dana
16  DEONISE ALEXANDRU 4 SCOALA NR. 19  PITESTI  AG Tufeanu Dana
17 STANCU RAZVAN 4 SCOALA NR. 19  PITESTI  AG Tufeanu Dana
18 MATEI ISABELA 4 SCOALA NR. 19  PITESTI  AG Tufeanu Dana
19 ZAMFIR RADU 4 SCOALA NR. 19  PITESTI  AG Tufeanu Dana
20 MAROIU ANDREEA 4 SCOALA NR. 19  PITESTI  AG Tufeanu Dana
21 STROE CATALINA 4 SCOALA NR. 19  PITESTI  AG Tufeanu Dana
22 Dragne Andrei Daniel 4 Sc. Gen. 80 Bucuresti B -
23 Stoica Alexandru 4 Şc. Nr.79 ''N. 'Teodorescu'' Bucuresti B Chis Emilia
24 TRIFU AMELIA 4 Scoala 163 Bucuresti B Chirica Mariana
25 Dimitriu Vlad Luca 4 Şcoala nr.45 "TITU MAIORESCU" Bucureşti B Faur Alina Florentina
26 Manole Patricia Theodora 4 Şcoala nr.45 "TITU MAIORESCU" Bucureşti B Faur Alina Florentina
27 Vieru Burlescu E. Alexandru Nicolae 4 Şcoala Nicolae Titulescu Călăraşi CL Radu Cristina
28 Balaci Andrei Lucian 4 Liceul Teoretic Tudor Arghezi Craiova DJ Enachescu Georgeta
29 Safta Petra Theodora 4 Sc Generala nr.2 "Traian" Craiova DJ
30 Micu Andreea 4 Școala Nr 22 Mircea Eliade CRAIOVA DJ Popescu Mirela
31 Pîrvu Rareș 4 Școala Nr 22 Mircea Eliade CRAIOVA DJ Popescu Mirela
32 Tuțescu Sonia 4 Școala Nr 22 Mircea Eliade CRAIOVA DJ Popescu Mirela
33 Vlad Mara 4 Școala Nr 22 Mircea Eliade CRAIOVA DJ Popescu Mirela
34 Vladu Denis Marius 4 Şcoala nr. 2 "Traian" Craiova DJ Înv. Ivan Stela
35 Diță Alin Gabriel 4 Școala Nr.32 Craiova Craiova DJ Ozun Nicoleta
36 Spătaru Patrica Teodora 4 Grupul Școlar Melinești Melinești DJ Răhuț Alina
37 Bortea Andrada 4 Scoala Nr.7 Giurgiu GR Buhaianu Mirela
38 Chioreanu Theodor Mihai 4 Scoala Nr.7 Giurgiu GR Buhaianu Mirela
39 Costea Karina Andreea 4 Scoala Nr.7 Giurgiu GR Buhaianu Mirela
40 Covtun Razvan Andrei 4 Scoala Nr.7 Giurgiu GR Buhaianu Mirela
41 Frincu Alice Paula Justina 4 Scoala Nr.7 Giurgiu GR Buhaianu Mirela
42 Mocanu Diana Andreea 4 Scoala Nr.7 Giurgiu GR Buhaianu Mirela
43 Nedelea Andreea Tiberia 4 Scoala Nr.7 Giurgiu GR Buhaianu Mirela
44 Terpez Daniel Andrei 4 Scoala Nr.7 Giurgiu GR Buhaianu Mirela
45 Tortota Riccardo 4 Scoala Nr.7 Giurgiu GR Buhaianu Mirela
46 Georgescu Alexandru 4 Scoala Nr.7 Giurgiu GR Buhaianu Mirela
47 Beianu Bogdan Mihai 4 Scoala Nr.7 Giurgiu GR Garagancea Camelia
48 Badulescu Armando Mario 4 Scoala Nr.7 Giurgiu GR Garagancea Camelia
49 Deliu Mihai Miron 4 Scoala Nr.7 Giurgiu GR Garagancea Camelia
50 Croitoru Eduard Adrian 4 Scoala Nr.7 Giurgiu GR Garagancea Camelia
51 Benu Oana Maria 4 Scoala Nr.7 Giurgiu GR Garagancea Camelia
52 Buzatu Ilarion 4 Scoala Nr.7 Giurgiu GR Garagancea Camelia
53 Radu Cosmin Nicolae 4 Scoala Nr.7 Giurgiu GR Garagancea Camelia
54 Nicula Calin Mihai 4 Scoala Nr.7 Giurgiu GR Garagancea Camelia
55 BOROICA ADRIAN 4 ŞCOALA "NICOLAE IORGA" BAIA MARE MM HAGĂU LIANA ROATIŞ
56 DOBRA GEORGIANA 4 ŞCOALA "NICOLAE IORGA" BAIA MARE MM HAGĂU LIANA ROATIŞ
57 VARGA IULIA 4 ŞCOALA "NICOLAE IORGA" BAIA MARE MM HAGĂU LIANA ROATIŞ
58 NIŢU DIANA 4 ŞCOALA "NICOLAE IORGA" BAIA MARE MM HAGĂU LIANA ROATIŞ
59 IRIMUŞ LARISA 4 ŞCOALA "NICOLAE IORGA" BAIA MARE MM HAGĂU LIANA ROATIŞ
60 Mociran Iulia 4 Şcoala "Nicolae Iorga" Baia Mare MM Minghiraş Camelia
61 Giesswein Alexia 4 Şcoala "Nicolae Iorga" Baia Mare MM Minghiraş Camelia
62 Onea Vlad 4 Şcoala "Nicolae Iorga" Baia Mare MM Minghiraş Camelia
63 Rus Cezar 4 Şcoala "Nicolae Iorga" Baia Mare MM Minghiraş Camelia
64 Munteanu Mihai 4 Şcoala "Nicolae Iorga" Baia Mare MM Minghiraş Camelia
65 Pop Călin 4 Şcoala "Nicolae Iorga" Baia Mare MM Minghiraş Camelia
66 Popescu Alexandru 4 Liceul cu Program Sportiv Slatina OT Laufer Cristina
67 Rogoveanu Ştefănuţ 4 Liceul cu Program Sportiv Slatina OT Laufer Cristina
68 Stoica Radu 4 Liceul cu Program Sportiv Slatina OT Laufer Cristina
69 Ciobanu Victor 4 Liceul cu Program Sportiv Slatina OT Matescu S.
70 Dicu Andrei 4 Liceul cu Program Sportiv Slatina OT Matescu S.
71 Gealapu Alexandru 4 Liceul cu Program Sportiv Slatina OT Matescu S.
72 Dîrstaru Rebeca 4 Șc. ”Eugen Ionescu” Slatina OT Barbu Diana
73 Pantilie Răzvan 4 Șc. ”Eugen Ionescu” Slatina OT Barbu Diana
74 Nețoiu Alexandru 4 Șc. ”Eugen Ionescu” Slatina OT Cîmpeanu Daniela
75 Florița Violeta 4 Șc. ”Eugen Ionescu” Slatina OT Cîmpeanu Daniela
76 Diaconu Claudiu 4 Șc. ”Eugen Ionescu” Slatina OT Cîmpeanu Daniela
77 Popescu Adelina 4 Șc. ”Eugen Ionescu” Slatina OT Cîmpeanu Daniela
78 Gigiu Octavian 4 Șc. ”Eugen Ionescu” Slatina OT Cîmpeanu Daniela
79 Cătănoiu Simona 4 Șc. ”Eugen Ionescu” Slatina OT Cîmpeanu Daniela
80 Ionel Răzvan 4 Șc. ”Eugen Ionescu” Slatina OT Cîmpeanu Daniela
81 Popescu Mihnea 4 Șc. ”Eugen Ionescu” Slatina OT Cîmpeanu Daniela
82 Grosoiu Andrei Lucian 4 Şc. Cu cls. I-VIII Nr.3 Slatina OT Nicolae Anca
83 Andrei Claudiu 4 Şcoala "Vlaicu Vodă" Slatina OT Filip Emilia
84 Gheorghişor Ileana 4 Şcoala "Vlaicu Vodă" Slatina OT Filip Emilia
85 Puşcaşu Mihai 4 Şcoala "Vlaicu Vodă" Slatina OT Filip Emilia
86 Ungureanu David 4 Şcoala "Vlaicu Vodă" Slatina OT Vlădescu Ioana
87 Filip Vlad 4 Şcoala "Vlaicu Vodă" Slatina OT Vlădescu Ioana
88 Păunel Robert 4 Şcoala "Vlaicu Vodă" Slatina OT Vlădescu Ioana
89 Popescu Diana 4 Şcoala "Vlaicu Vodă" Slatina OT Vlădescu Ioana
90 Antonescu Cristina 4 Şcoala "Vlaicu Vodă" Slatina OT Vlădescu Ioana
91 Dună Vlăduţ 4 Şcoala "Vlaicu Vodă" Slatina OT Vlădescu Ioana
92 ILCUȘ VLAD 4 Șc. Regina Maria Sibiu SB Pastramă Delia
93 FRĂȚILĂ ALEXANDRA 4 Șc. Regina Maria Sibiu SB Pastramă Delia
94 ȚUVIC HORIA 4 Șc. Regina Maria Sibiu SB Pastramă Delia
95 ALBOIU DANIEL 4 Șc. Regina Maria Sibiu SB Pastramă Delia
96 DRAGOE KARINA 4 Șc. Regina Maria Sibiu SB Pastramă Delia
97 ȘANDRU DARIUS 4 Șc. Regina Maria Sibiu SB Pastramă Delia
98 HALMAGHI IOANA 4 Șc. Regina Maria Sibiu SB Pastramă Delia
99 GLIGOR IOANA 4 Șc. Regina Maria Sibiu SB Spineiu Daniela
100 ȘERBAN ANDREI 4 Șc. Regina Maria Sibiu SB Spineiu Daniela
101 MARCU ȘTEFAN 4 Șc. Regina Maria Sibiu SB Spineiu Daniela
102 BARNA TUDOR 4 Șc. Regina Maria Sibiu SB Tordai Inke
103 BURUGĂ DIANA 4 Șc. Regina Maria Sibiu SB Tordai Inke
104 DUMBRĂVEAN TUDOR 4 Șc. Regina Maria Sibiu SB Tordai Inke
105 Buica Carmen Nastasia 4 Scoala Mihai Eminescu Rosiorii de Vede TR Bara Sandica
106 BOROŞEANU DARIUS 4 ŞC."T. VLADIMIRESCU" DRĂGĂŞANI VL DENIŢOIU PAULA
107 MUNTEANU DARIA 4 ŞC."T. VLADIMIRESCU" DRĂGĂŞANI VL DENIŢOIU PAULA
108 DUMITRU ŞTEFANIA 4 ŞC."T. VLADIMIRESCU" DRĂGĂŞANI VL DENIŢOIU PAULA
109 NUŢĂ FILOFTEIA 4 ŞC."T. VLADIMIRESCU" DRĂGĂŞANI VL DENIŢOIU PAULA
110 ANGHELINA ION 4 ŞC."T. VLADIMIRESCU" DRĂGĂŞANI VL DENIŢOIU PAULA
111 PĂSTAE CRISTIAN 4 ŞC."T. VLADIMIRESCU" DRĂGĂŞANI VL DENIŢOIU PAULA
112 ŞUŞANU VLAD 4 ŞC."T. VLADIMIRESCU" DRĂGĂŞANI VL DINA DOINA
113 Vărzaru Irina Maria 4 Şc."Tudor Vladimirescu" Drăgăşani VL Dina Doina
114 Ciaușescu C-tin Petrișor 4 Sc. ,,N. Bălcescu,, Drăgășani VL Stanciu Elvira
115 Diaconeasa Ioana Ștefania 4 Sc. ,,N. Bălcescu,, Drăgășani VL Stanciu Elvira
116 Dumitrașcu Andreea Loredana 4 Sc. ,,N. Bălcescu,, Drăgășani VL Stanciu Elvira
117 Parcea Theodora 4 Sc. ,,N. Bălcescu,, Drăgășani VL Stanciu Elvira
118 Brânzaru Armand 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Puican Camelia
119 Dinu Lucia Andreea 4 C.N. ,,Mircea cel Batran'' Rm. Valcea VL Stanca Melania-Elena
120 Pana Rares Stefan 4 C.N. ,,Mircea cel Batran'' Rm. Valcea VL Stanca Melania-Elena
121 Soimu Gabriela 4 C.N. ,,Mircea cel Batran'' Rm. Valcea VL Stanca Melania-Elena
122 Murgoci Armand Ionuţ 4 C.N.I."Matei Basarab" Rm.Vâlcea VL Dincă Elena Marilena
123 Bojneanu Roberta 4 C.N.I."Matei Basarab" Rm.Vâlcea VL Pârvulescu Mihaela
124 Duţu Claudia 4 C.N.I."Matei Basarab" Rm.Vâlcea VL Pârvulescu Mihaela
125 Dragomir Delia 4 C.N.I."Matei Basarab" Rm.Vâlcea VL Pârvulescu Mihaela
126 Gândăcioiu Ana 4 C.N.I."Matei Basarab" Rm.Vâlcea VL Pârvulescu Mihaela
127 Marina Roxana 4 C.N.I."Matei Basarab" Rm.Vâlcea VL Pârvulescu Mihaela
128 Ghemu Teodoara 4 C.N.I."Matei Basarab" Rm.Vâlcea VL Popescu Mirela
129 Untaru Letiţia 4 C.N.I."Matei Basarab" Rm.Vâlcea VL Popescu Mirela
130 Marinescu Ioana 4 C.N.I."Matei Basarab" Rm.Vâlcea VL Răducioiu Emilia
131 Necşuleu Alexandra 4 C.N.I."Matei Basarab" Rm.Vâlcea VL Răducioiu Emilia
132 Călvun Alexandru 4 C.N.I."Matei Basarab" Rm.Vâlcea VL Răducioiu Emilia
133 Buşe Ioana Florena 4 C.N.I."Matei Basarab" Rm.Vâlcea VL Răducioiu Emilia
134 Cernătescu Miruna 4 C.N.I."Matei Basarab" Rm.Vâlcea VL Răducioiu Emilia
135 Iordache Ovidiu 4 C.N.I."Matei Basarab" Rm.Vâlcea VL Răducioiu Emilia
136 Buga Răzvan 4 C.N.I."Matei Basarab" Rm.Vâlcea VL Şerban Cristina
137 Drăghici Andrei 4 C.N.I."Matei Basarab" Rm.Vâlcea VL Şerban Cristina
138 Florescu Medeea Ioana 4 Sc. "I.Gh. Duca" Rm.Vâlcea VL Diaconu Maria
139 Niţă Radu Constantin 4 Sc. "I.Gh. Duca" Rm.Vâlcea VL Diaconu Maria
140 Tuţă Georgiana Elena 4 Sc. "I.Gh. Duca" Rm.Vâlcea VL Diaconu Maria
141 Poenaru Bianca Elena 4 Sc. "I.Gh. Duca" Rm.Vâlcea VL Diaconu Maria
142 Croitoru Stefania Izabela 4 Sc. "I.Gh. Duca" Rm.Vâlcea VL Diaconu Maria
143 Gibă Romina Elena 4 Sc. "I.Gh. Duca" Rm.Vâlcea VL Diaconu Maria
144 Corradi Sandra 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Croitoru Violeta
145 Niţă Maria Andrada 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Manu Rodica
146 Paven Adina 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Manu Rodica
147 Diţoiu Alexandra 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Manu Rodica
148 Capp Horia Ştefan 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Manu Rodica
149 Prioteasa Alexandru 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Manu Rodica
150 Curcăneanu Alexandru 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Manu Rodica
151 Vande Velde Frederik 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Manu Rodica
152 Crivăţ Ştefan 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Manu Rodica
153 Toma Viorel 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Manu Rodica
154 Beşliu Andrei 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Manu Rodica
155 Lazăr Radu 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Manu Rodica
156 Oprescu Teodor 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Manu Rodica
157 Frîntu Smaranda Elena 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Onogea Elena
158 Timofte Alexandra 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Popescu Vera
159 Săndulescu Andra Bianca 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Popescu Vera
160 Manda Răzvan Valentin 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Popescu Vera
161 Diaconu Arina Ioana 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Popescu Vera
162 Mamotă Cristian Alexandru 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Popescu Vera
163 Spiridon Dragoş 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Popescu Vera
164 Szabo Sebastian Ştefan 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Popescu Vera
165 Matei Adrian Nicolae 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Popescu Vera
166 Uţă Daiana Gadiela 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Popescu Vera
167 Bogoslov Alexandru 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Popescu Vera
168 Dogaru Roxana Elena 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Popescu Vera
169 Albinaru Rareş 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Puican Camelia
170 Oprea Andrei 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Puican Camelia
171 Birţoiu Alexandru 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Puican Camelia
172 Săndulescu Diana 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Puican Camelia
173 Săraru Hristina 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Puican Camelia
174 Bondoc Ion Tudor 4 Scoala Anton Pann Rm.Vâlcea VL Popelca Maria
175 Diaconu Dana Andreea 4 Scoala Anton Pann Rm.Vâlcea VL Popelca Maria
176 Dobre Maria Narcisa 4 Scoala Anton Pann Rm.Vâlcea VL Popelca Maria
177 Liţă Robert Cristian 4 Scoala Anton Pann Rm.Vâlcea VL Popelca Maria
178 Drăghicescu Andrei Daniel 4 Scoala Anton Pann Rm.Vâlcea VL Popelca Maria
179 Stan Ştefan 4 Scoala Anton Pann Rm.Vâlcea VL Popelca Maria
180 Ştefan Elena iulia 4 Scoala Anton Pann Rm.Vâlcea VL Popelca Maria
181 Boghian Katia Emilia 4 Şcoala Anton Pann Rm.Vâlcea VL Popelca Maria
182 Stegăruş Petre 4 Şcoala Nr. 10 Rm.Vâlcea VL Gherghina Aurora
183 Diculescu Ana 4 Şcoala Nr. 10 Rm.Vâlcea VL Gherghina Aurora
184 Mîrzan Teodora 4 Şcoala Nr. 10 Rm.Vâlcea VL Gherghina Aurora
185 Băzăvan Teodora 4 Şcoala Nr. 10 Rm.Vâlcea VL Gherghina Aurora
186 Pintea Rareş 4 Şcoala Nr. 10 Rm.Vâlcea VL Stoenescu Maria
187 Joanna Naidenova Stefanova 4 SOU "Hristo Botev" Ruse Bulgaria
188 Magdalena Georgieva Mushakova 4 SOU "Hristo Botev" Ruse Bulgaria
189 Chan, Adam Christopher 4 Filipine
190 Que, Shaquille Wyan 4 Filipine
191 Savescki Dragoş 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL Surovcek Ion
192 Andrei Nicolae 4 Şc. "Take Ionescu" Rm.Vâlcea VL
193 Munteanu Ciprian 4 Şc. "Palatul Copiilor" Craiova Dj Popescu Laura
194 Dincă Maria 4 Şc. Nr.22 "Mircea Eliade" Craiova Dj Gavrilă Elena
195 Dinică Mihnea Gabriel 4 Şc. Nr.22 "Mircea Eliade" Craiova Dj Gavrilă Elena
196 Mocioalca Richard Sebastian 4 Şc. Nr.22 "Mircea Eliade" Craiova Dj Gavrilă Elena
197 Opriş Adrian Alexandru 4 Şc. Nr.22 "Mircea Eliade" Craiova Dj Gavrilă Elena
198 Ştefan Răzvan Andrei 4 Şc. Nr.22 "Mircea Eliade" Craiova Dj Gavrilă Elena
199 Unitu Alexandru 4 Şc. " Tonitza" Constanţa CT
200 Braghiş Dan 4 Liceul "Orizont" Chişinău Republica Moldova Oprea Ala
201 Corciumaru Călin 4 Liceul "Orizont" Chişinău Republica Moldova Oprea Ala
202 Coroi Eugen 4 Liceul "Orizont" Chişinău Republica Moldova Oprea Ala
203 Matricală Maxim 4 Liceul "Orizont" Chişinău Republica Moldova Oprea Ala
204 Ermacov Alexandru 4 Liceul "Orizont" Chişinău Republica Moldova Oprea Ala
205 Roşca Anastasia 4 Liceul "Orizont" Chişinău Republica Moldova Oprea Ala
206 Railean Vadim 4 Liceul "Orizont" Chişinău Republica Moldova Oprea Ala
207 Guzun Rusanda 4 Liceul "Orizont" Chişinău Republica Moldova Oprea Ala
208 Keleş Cristina 4 Liceul "Orizont" Chişinău Republica Moldova Ciubotaru Lidia
209 Tureţchi Gabriel 4 Liceul "Orizont" Chişinău Republica Moldova Ciubotaru Lidia
210 Cotovschi Anastasia 4 Liceul "Orizont" Chişinău Republica Moldova Ciubotaru Lidia
211 Şendrea Alina 4 Liceul "Orizont" Chişinău Republica Moldova Ciubotaru Lidia
212 Locules Mihai 4 Liceul "Orizont" Chişinău Republica Moldova Ciubotaru Lidia
213 Multeanu Ciprian 4 Palatul Copiilor Craiova DJ
[lista la a IV-a]
Eu ampozitia 77 aici..
La inv. Cimpeanu Daniela sunt colegii mei... love
Suntem croiti sa le furam TOATE premiile,CUPELE,medaliile si diplomete!!
Cred ca maximul e 28...asa a fost si in alti ani

_________________




avatar
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 156007

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Concursul INTERNATIONAL "Scoala cu Ceas" - Vilcea

Mesaj  Alexandru2002 la data de Vin 23 Mar 2012, 11:53 am

Tu esti 77 , nu?
avatar
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 614304

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Concursul INTERNATIONAL "Scoala cu Ceas" - Vilcea

Mesaj  sely01 la data de Vin 23 Mar 2012, 9:06 pm

Da Very Happy
Am veniitt!!!
A mfost suuper,cred ca am facut TOT!!!
Ne-am distrat super!!! in autocar!!!A fost cool!

_________________




avatar
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 156007

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Concursul INTERNATIONAL "Scoala cu Ceas" - Vilcea

Mesaj  sely01 la data de Sam 24 Mar 2012, 2:09 pm

MAI E PUTIN SI VOI AFLA REZULTATELEE...MI-E FRIIICAAA

_________________




avatar
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 156007

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Concursul INTERNATIONAL "Scoala cu Ceas" - Vilcea

Mesaj  sely01 la data de Sam 24 Mar 2012, 2:29 pm

Am luat 28 de puncte la Scoala cu Ceas,concursul INTERNATIONAL!!!!!
YEEEEE!!!Maximul!!!
Si..sa vedeemmm...sper sa iau si cuupa.... lol! (inca nu s-a stabilit cupa)
Oricum...anul trecut locul II cu 12 puncte si jumatate din 28 si anula sta 28 din 28!!![eu si inca o colega am luat 28,adica maximuld e la noi din clasa]
Yupp!!!

_________________




avatar
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 156007

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

cum a fost la valcea

Mesaj  andrafgd la data de Mier 20 Iun 2012, 11:51 am

a fost greu....mai ales la mate]
au fost exercitii pe care nu leam repetat .,..... dar am participat si asta conteaza
data viitoare din 28 puncte sa iau 28!!!!!! Laughing Very Happy Arrow I love you

andrafgd
Vizitator


Sus In jos

Re: Concursul INTERNATIONAL "Scoala cu Ceas" - Vilcea

Mesaj  bidrye la data de Mier 20 Iun 2012, 1:18 pm

Bravo eu nu particip Razz Very Happy

_________________
My new webkinz!!! Smile I love you
avatar
bidrye
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte tare si fericita
Localizare Localizare : intr-o zona din bucuresti
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 151005

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Concursul INTERNATIONAL "Scoala cu Ceas" - Vilcea

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum